Футбольний дитячий клуб Фортіс Київ
(067) 400-11-88
Переваги нашого клубу
Професійні футбольні поля
Наші тренування проходять на спеціально облаштованих футбольних полях,що дозволяє розвивати уміння і навички юних футболістів ,застосовуючи різні методики та вправи.
Групові та індивідуальні заняття
Ми пропонуємо групові тренування відповідно до віку дитини, з урахуванням вікових особливостей та фізичного розвитку. Для досягнення кращих результатів можемо підібрати дитині індивідуальні програми занять з тренером.
Тренери з багаторічним досвідом роботи
Тренери ФК "Фортіс" відрізняються уважністю та індивідуальним підходом до кожного футболіста, маючи при цьому чималий досвід роботи з дітьми різних вікових категорій і відповідну тренерську ліцензію Категорії "С".
Товариські матчі, турніри та ігри
Професійний розвиток наших футболістів досягаєтся не лише на тренуваннях ,а й участі у товариських матчах ,турнірах та іграх.
Виїзні збори всією командою
Виїзні збори сприяють формуванню дружньої атмосфери у команді, дають змогу підняти професійні і технічні навички футболістів. І все це супроводжується веселими іграми та приємним часопроведенням .
Якісна форма та інвентар
Важливий аспект тренувального процесу - це забезпечення інвентарем та футбольною формою. Завдяки підтримці батьків та спонсорів наші діти мають якісний , новий та сучасний футбольний інвентар , одягнені у фірмову форму та мають всі необхідні у спорті аксесуари.
Усі відгуки
Новини
Футбольный клуб Фортис, фото 129
Наші перші тренування

Ще зовсім маленькі наші футболісти .

детский футбольный клуб Фортис, фото 3
Виїзні спортивні збори

Наші футбольні збори – це не лише тренування ,а й відпочинок

Футбольный клуб Фортис, фото 105
Товариські матчі та ігри

“… І знову перемога з величезним відривом , що дає нам натхнення та сили рухатись далі , докладати зусиль на тренуваннях для того , щоб найчастіше відчувати на собі солодкий присмак перемог…”

Усі новини
Партнери ФК"Фортіс"

ДИТЯЧИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ «ФОРТІС» - ПОЄДНАННЯ ДОСВІДУ І ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ

Дитячий футбольний клуб «Фортіс» в Києві – місце, де хлопчаки зможуть розкрити свій потенціал, займатися спортом, підтримувати своє здоров’я в тонусі.

Чому варто вибрати нас?

Наша спортивна секція зробить дитину фізично витривалою, дозволить займатися улюбленою справою багатьох хлопців – футболом, щоб в майбутньому стати професійним футболістом.

Команда наших тренерів займається розвитком не тільки фізичних можливостей дитини, а й акцентує увагу на силі духу. У ранньому віці дуже важливо, щоб діти не боялися спілкування, виробляли наполегливість, спрагу перемагати, досягати успіху. Саме цим якостям зможуть навчити наші професійні тренери.

Наші переваги:

  • Створення комфортних умов для занять спортом. Наші футбольні поля зроблені професійно, що дозволить дітям відразу адаптуватися до реальних умов ігор.
  • Робота з дітьми, починаючи з 4-річного віку. Ми пропонуємо як групові, так і індивідуальні заняття. Кожна дитина – індивідуальність, комусь легше розкритися в групі, відчуваючи дух суперництва, а комусь – працюючи самостійно, тільки з тренером.
  • Оригінальні тренувальні методики навчання. Завдяки професіоналізму та великому досвіду наші тренера зможуть достукатися до кожної дитини, зроблять все можливе, щоб навіть самі боязкі діти стали успішними капітанами команд. Поєднання виховної манери з практичними заняттями – гарантія успіху.
  • Доступні ціни. Ми розуміємо, наскільки важливо займатися розвитком дитини, тому пропонуємо вигідну вартість абонементів.

Футбольна школа для дітей «Фортіс» – вірний вибір для батьків, чиї діти бажають в майбутньому стати професійними гравцями знаменитих футбольних клубів.