Інформація для батьків - ФК «Фортис»
(067) 400-11-88

Інформація для батьків

З якого віку приймаємо дітей ?
Діти віком від 3,6 років без медичних протипоказань занять спортом.
Для чого дітям футбол ?
Футбол зробить Ваших дітей більш організованими і дисциплінованими. Як ми знаємо діти є непосидючими , причиною цього є зацікавлення до всього, що відбувається навколо, вони тільки починають своє життя ,формують свій світогляд, вони бажають дізнаватись нову інформацію . Футбол дає навички самооргінізації у будь-яких ситуаціях!
Чому варто обрати футбол у ФК “Фортіс”
Тільки у ранньому віці можна закласти фундамент для здоров’я, щастя, соціальної активності і багатства дітей. Заклавши фундамент переможця у віці до 8 років, дитина отримує перевагу на все життя.
Як ми працюємо?
Ми приділяємо увагу саме програмам професійного спортивного розвитку дітей різного віку, адаптувавши для цього найкращі методики тренування по футболу.
Скільки триває тренування?
Для групи 3,6-4 роки - 60 хвилин, для груп дітей віком від 5 років 90 хвилин.
Як проходить тренування?
Ви особисто можете подивитись на тренування.
Форму купувати потрібно?
Можливе користування орендною формою, доступна в асортименті клубна форма для купівлі.

Для досягнення найкращих результатів ми пропонуємо вибір тренера, кількості тренувань в тиждень та індивідуальні тренування по спеціальній програмі.
Усі батьки бажають кращого для дітей!  Щоб вони  стали справжніми професіоналами своєї справи потрібні певні якості – якості лідера! У ФК “Фортіс” ми вчимо дітей наполегливості, впевненості в собі та відповідальності.

Впевненість
Забудьте у спілкуванні з дитиною про слова: «куди ти лізеш», «я ж тобі говорила», «знову впадеш», на слова «ти молодець», «у тебе все вийде», «я в тебе вірю»! Постарайтесь щодня казати про її сильні сторони й досягнення. Говоріть дитині про те, що вона вже знає чи вміє, а раніше не знала цього і не вміла.
Наполегливість
Приводьте приклади із свого минулого, де у вас не відразу щось вийшло, а ви приклали зусиль, повторили декілька разів і потім вийшло! Це покаже дитині, що ви такі ж як і дитина, у вас також не все виходить з першого разу, і тільки старанністю та наполегливістю ми можемо добиватися результатів. Розкажіть про власні приклади дитини: «раніше ти не могла залізти на цю гірку, але ти старалась і вже можеш!».Наші тренери на тренуваннях завжди підкажуть дитині як краще виконати певний елемент, якщо потрібно повторювати його з дитиною декілька разів.
Відповідальність
Цю якість можна виховувати тільки власним прикладом батьків. Завдання батьків – допомогти дитині бути більш відповідальною власним прикладом. Дитині потрібні заняття, або щось вчити, але, через лінощі чи бажання пограти на планшеті у ігри, дитина не хоче йти на заняття. Покажіть своє бажання, поговоріть з дитиною: "Якщо взявся за справу, потрібно її вести до кінця, і якщо є певний розклад занять, не потрібно його порушувати. Якщо взявся за щось – ти повинен бути відповідальним перед собою та іншими".   Коли дитина підросте,  вона буде більш уважно ставитися до уроків, до ділових зустрічей, із роками - до підтримки батьків.