Наші тренери - ФК «Фортіс»
(067) 400-11-88

Наші тренери

Шупік Євген
(Тренер)

Моя любов до футболу росла у  Дитячій школі «Схід», ще тоді я розумів , що бачу свій життєвий шлях саме у цьому спорті.

Світ великого футболу пізнавав у складі таких команд : “Чорноморець” (Одеса); “ЦСКА” ( Київ); “Олександрія” , “Арсенал” (Біла Церква); “Буковина” (Чернівці)

Спробувавши себе у тренерській діяльності , не уявляю своє життя без маленьких футболістів , з якими хочеться ділитись досвідом  і навичками.

Пройшов освітньо-кваліфікаційне навчання тренерів по футболу , здобув Тренерську ліцензію категорії С та маю чималий досвід роботи з дітьми різних вікових категорій.

 

 

Тренер футбольного клуба ФК Фортис, фото 2
Боровков Володимир
(старший тренер)

Почав займатись футболом у 8 років в ФК “Схід Київ” Саме цей клуб виховав мене і дав дорогу у великий футбол.

Грав за клуби : “Факел” Варва, “Борисфен” Бориспіль, ФК “Щасливе”, “Рось” Біла церква .

«Ставши тренером ,часто згадую слова і поведінку мого тренера з дитинства. Бувало,що  я дивувався ,чому тренер не сидить спокійно в кріслі під час наших турнірів та ігор; чому завжди просив під час гри не рахувати голи,а грати не озираючись на забиті м’ячі … Тепер же, будучи тренером ,я не можу всидіти спокійно ,коли грають мої вихованці і ніколи так не зможу,тому що проживаю кожну секунду гри,кожен удар ; завжди даю настанову юним футболістам – грати не озираючись на рахунок , викладатись повністю на результат.”

Тренер футбольного клуба ФК Фортис, фото 3
Іріоглу Павло
(тренер)

Я прийшов у світ футболу у 6 років (Торпедо , Запоріжжя)

У 12 років запросили в Київ до команди ДЮСШ -15, згодом перейшов  до команди РВУФК , посів 3 місце в чемпіонаті  України .

Закінчивши навчання у школі виїхав до Польщі (Полонья, Пшемешель) , отримавши травму повертаюсь до Києва . Пройщов реабілітацію та паралельно закінчив курси тренерів та отримув Тренерську ліцензію категорії С.

До тренерської діяльності перейшов за поштовхом моєї мами ,так як саме вона без мого відома подала мої резюме до дитячих футбольних клубів…  Спробувавши себе тренером у світі дитячого футболу ,зрозумів ,що моє місце з дітьми,так я отримую від цього неабияке задоволення і безмежно позитивні емоції.

Бажаю нашим футболістам терпіння і успіхів! Викладатись на кожному тренуванні на 100%,так як це запорука успіху!!!