Інфорамація про ФК «Фортіс»
(067) 400-11-88

Про нас

ФК "Фортіс" - футбольний клуб для дітей від 4 років
При проходженні наших програм ми гарантуємо, що ваша дитина
Стане більш дисциплінованою
Впевненою у собі
Фізично розвиненою
Відкритою до спілкування
Відповідальною
Активною
Футбольный клуб Фортис, фото 127

Наша мета – стати найкращим футбольним клубом для дітей, який вартий найвищої довіри!

Розвивати та ростити гідну спадщину українського футболу. Унікальні програми направлені на комплексний розвиток дітей від 4  років, та побудовані на основі сучасних методик, втілені професійними тренерами.Заняття спрямовані на розвиток фізичних і психологічних якостей, формування соціальних навичок на основі гри у футбол. З нами ваша дитина гарантовано отримає жагу до спорту та нових знань, розвине свої таланти, стане справжнім лідером — успішним, та впевненим у собі.

Ми не просто футбольна секція!
Ми допомагаємо батькам побудувати успішне майбутнє для дітей!
Прийдіть до нас і переконайтесь в цьому!
Нове футбольне поле в межах міста Київ
Тренування проходять на професійних,поки що орендованих полях. Та в рамках створення нашого клубу невдовзі буде побудовано власні футбольні поля, спроектовані з урахуванням всіх технічних вимог для тренувального та ігрового процесу.
Професійний та чуйний тренерський склад
Тренери мають чималий досвід роботи з дітьми різних вікових категорій. Працюють за унікальними програмами групових та персональних тренувань з індивідуальним підходом до кожного. Усі тренери мають ліцензію на тренування категорії С.
Хороше матеріальне забезпечення клубу
Маленькі футболісти забезпечені футбольною формою та супутніми речами. Кожен отримує щоденник контролю досягнень і матиме нагороди ( значки,медалі, подарунки). Ми піклуємось про здоровя і безпеку наших вихованців,тому доклали зусиль ,щоб інвентар на тренуваннях відповідав всім вимогам техніки безпеки.

Ми пропонуємо:

  • Професійні футбольні поля для тренувань
  • Програми групових та індивідуальних занять
  • Особистісних підхід до кожної дитини
  • На тренуваннях застосовують різні види вправ та прийомів, що дозволяє формувати уміння та навички кожної дитини
  • Тренери з досвідом роботи та тренерською ліцензією категорії С
  • Товариські матчі,турніри та ігри
  • Виїзні збори всією командою

Якщо Ви шукаєте цікаві,корисні та практичні заняття для своєї дитини , то футбол стане в нагоді для цієї мети якнайкраще.

На заняттях у ФК "Фортіс" вихованці отримають:
Всебічний розвиток
Граючи у футбол,дитина вчиться не просто бити ногою по м'ячу,а й стратегії, планування ,а також роботі в команці,що впливає на соціалізацію маленької людини.
Фізичний розвиток
При грі у футбол задіяні практично всі м'язи тіла. Футбол сприятливо  впливає на опорно-рухову систему ,підтримуючи організм ,що зростає, допомагаючи йому зміцнюватися в його становленні.
Перспективи
Спортсменів люблять завжди і всюди,заняття спортом показують завзяття і цілеспрямованість будь-якого гравця в футболі. Навіть якщо Ви не мрієте про те,щоб ваше дитя стало другим Пеле , хороші спортивні навички відіграють важливу роль в його житті.
Замініть комп'ютерні ігри для дітей часом на стадіоні ! Повірте, Ви не пошкодуєте!