Тренувальний процес - ФК «Фортіс»
(067) 400-11-88

Програми навчання

Програми тренувань розроблені нашими тренерами з урахуванням рекомендацій та досвіду роботи найкращих спеціалістів у сфері спорту , дитячої психології, педагогіки та медицини у відповідності до стандартів навчання дітей дошкільного і шкільного віку.

У основі програм – поетапне навчання дитини з урахуванням її віку та індивідуальних особливостей. Заняття проходять у різних вікових групах – наші тренери порекомендують для Вашого сина саме ту вікову групу , котра найкраще йому підходить.

3 — 5 років
На цьому етапі тренувань діти знайомляться з основними правилами футболу, навчаються техніці володіння, ведення та контролю м’яча.
Тривалість занять - 60 хвилин.
6 — 8 років
Наступний етап тренувань для маленького футболіста — це засвоєння технічних елементів, задіяних у футболі.
Тривалість занять — 80 - 90 хвилин
9 років і старші
Даний етап передбачає визначення спеціалізації футболіста на визначеному місці.
Тривалість заняття - 90 хвилин

Детально ознайомлять Вас із програмами тренувань, відповідно до віку Вашої дитини, адміністратор і тренери нашого клубу на першому безкоштовному тренуванні!

Індивідуальні тренування

З метою покращення технічних навичок на умінь юних футболістів,  нашими тренерами розроблена програма індивідуальних тренувань для того,щоб ефективно попрацювати  з кожною дитиною .

ФК «Фортіс» пропонує вам навчання з  тренером саме по такій програмі.

Переваги занять з тренером на індивідуальних заняттях:

  1. Індивідуальна програма. Це дуже важливо! Індивідуально розроблена програма – буде враховувати специфіку вашої фізичної підготовки та технічних навичок. Коли програма розроблена правильно – можна  уникнути зайвих ризиків , травм чи де мотивації маленького спортсмена.
  2. Миттєвий аналіз помилок при виконанні тих чи інших елементів. Юний футболіст може не лише одразу поставити запитання, якщо  щось незрозуміло, але й уникнути багатьох технічних помилок, які неминуче бувають, коли щось робиш вперше.
  3. Максимально швидкий результат! Ефективність роботи індивідуально з  тренером в будь якому виді спорту набагато ефективніша за групові заняття. Особливо в такому  вимогливому  до технічних навичок  як футбол
  4. Максимально зручний для вас графік та місце проведення занять.