Відгуки - ФК «Фортіс»
(067) 400-11-88

Відгуки

Футбольный клуб Фортис, фото 77
Всебічний розвиток,виховання і спортивна підготовка

Завдяки тренуванням у ФК Фортіс ,мій син росте сильним і впевненим у собі хлопчиком. Я в захваті від впливу тренерів на кожного юного футболіста,зокрема мого Даню тренер Володимир спонукає до серйозності,стриманості і чемності. Жодне тренування не минуло без виховного процесу ,зауважень щодо виконання технічних вправ і гри. Дякуємо тренерському складу клубу за колосальну роботу ,яку вони роблять щодня на кожному тренуванні.

Родина Кожевнікових : мама Ірина ,Кожевніков Данило ,5 років
Футбольный клуб Фортис, фото 87
“… що мене справді здивувало,то це життя клубу за межами тренувального процесу”

Я привела Іллю в ФК “Фортіс” в кінці лютого цього року. Тренерський склад клубу був мені знайомий по попереднім місцем тренувань сина. Тому тут ніяких сюрпризів: все стабільно-добре, професійно і коректно по відношенню до дітей.До слова хочу зауважити, що вже до початку червня команду було не впізнати – діти помітно зросли і зміцніли в футболі! Але я хотіла б написати про те, що мене дійсно приємно здивувало – це життя клубу за межами тренувального процесу.Клуб представлений в декількох соцмережах і скрізь створена атмосфера, просякнута любов’ю до футболу і гордістю за досягнення маленьких футболістів.Можна подивитися фото і відео тренувань і матчів, обговорити футбольні події або просто приємно поговорити про те про се. Подарунки … Ну, куди ж без них? Це ж адже діти! Наклейки, значки, медалі, дипломи … А крім цього ще й подарунок до дня народження дитини, подарунок по завершенню спортивних зборів, солодкий сюрприз після матчу. Таким увагою до дітей може похвалитися далеко не кожен клуб! Спортивні збори … Вони були проведені на 12+. Були добре продумані не тільки тренування. Наші діти і стріляли по мішенях, і малювали, і грали, і рибалили, і плавали в басейні, і дивилися цікаві фільми. Вони спілкувалися, краще пізнавали один одного, знаходили спільну мову. А зовсім недавно адміністрація клубу організувала екскурсію для дітей та батьків на стадіон “Олімпійський”. Було цікаво і пізнавально. На мій погляд “Фортіс” – це набагато більше ніж просто футбольний клуб. Це не тільки тренування, але і цікаві, яскраві події в житті мого сина. І звичайно ж, це місце де народжуються футболісти і живе футбол!

Родина Красюків : мама- Красюк Ірина , Красюк Ілля , 7 років
Футбольный клуб Фортис, фото 102
ФК “Фортіс” – це велика родина

Чудовий клуб! Тут знаходять підхід до кожної дитини. Тут ми з сином  знайшли друзів, як серед вихованців, так і серед батьків. Кожне тренування це величезне задоволення і море позитиву.  Марк  навчився бути командним гравцем. ФК Фортіс – це велика родина!

Родина Марченків : мама Наталія, Марченко Марк ,7 років